Brud pokrywający samochód zawiera wiele substancji chemicznych, takich jak środki przeciwoblodzeniowe, metale, wióry asfaltowe, produkty spalania paliwa i tak dalej. Ponadto brud bardzo dobrze zatrzymuje wilgoć. Ten koktajl prowadzi do starzenia karoserii, powoduje utraty połysku i korozję. Bezpieczeństwo. Brudny samochód jest mniej widoczny dla innych użytkowników dróg. Ponadto brudne światła i szyby zmniejszają widoczność kierowcy.

Brudny samochód może być powodem zatrzymania przez policję, ponieważ zgodnie z przepisami tablice rejestracyjne muszą być czytelne, a reflektory czyste.

Brudny samochód nie wygląda estetyczne, do tego często pozostawia negatywne wrażenie o właścicielu pojazdu.

Dotykając brudnego samochodu, można nie tylko pobrudzić, ale także pozostawić zadrapania na lakierze.

Zadbany samochód to wizytówka właściciela. Powinniśmy dbać o niego tak, jak o własny wygląd. Kontaktując się z nami, zyskasz gwarancję stuprocentowej opieki nad Twoim autem, tym bardziej że w Detailing Studio Royal Lab, pracują sami profesjonaliści, z pasją do doskonałości i precyzyjności. Zadowolenie wszystkich klientów Studio Royal Laboratory Detailing jest potwierdzeniem naszej skuteczności i fachowego podejścia do Twoich oczekiwań. Wykonując pracę tylko najlepszymi produktami do pielęgnacji samochodów i chemii samochodowej na światowym rynku, stawiamy na wyjątkowy wygląd i czystość, każdego powierzonego nam auta. Żyjemy w myśl hasła – praca musi być Twoją pasją!

ul. Towarowa 33,
Warszawa 00-869
Poniedziałek – Sobota
10 00 – 18 30

+48 534 779 042
+48 881 549 294
+48 576 122 146
Royallabdetailing@gmail.com

Wszystkie prawa zastrzeżone dla RoyalLab Detailing 2020

Projekt graficzny
i wykonanie strony.

Wsparcie techniczne
i reklamowe